Canon Pixma TS3150

Jaki tusz do Canon Pixma TS3150?

Jeśli chcesz tylko od czasu do czasu drukować i skanować dokumenty, przystępna cenowo drukarka Canon pixma TS3150 jest dla Ciebie idealna. Ta kolorowa wielofunkcyjna drukarka atramentowa wykorzystuje czarny wkład atramentowy i wkład trójkolorowy. Dzięki głowicom drukującym FINE, Canon PIXMA TS3150 osiąga rozdzielczość 4800 dpi. Za jego pomocą można wydrukować 7,7 stron na minutę, w kolorze do 4 stron na minutę. Poznaj canon pixma ts705 tusze.

Canon pixma ts705 tusz – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Canon Pixma TS3150 jest tani, biorąc pod uwagę wszechstronność urządzenia. Urządzenie wielofunkcyjne potrafi nie tylko skanować, ale także kopiować, zarówno w czerni, jak iw kolorze, dzięki canon pixma ts705 tusze. Jest to idealne wielofunkcyjne urządzenie atramentowe do użytku prywatnego, dla każdego, kto od czasu do czasu drukuje dokumenty osobiste, zdjęcia, dokumenty podróżne lub tekst. Oprócz USB, Pixma TS3150 posiada również WLAN i może być sterowany ze wszystkich aplikacji iOS i Android.

Canon pixmats705 tusze zamienniki – poradnik przedzakupowy

Canon pixma TS3150 ts705 tusze zamienniki to współpraca dwóch wkładów czarnym i wielokolorowym (cyjan, magenta i żółty). Dzięki opcjom drukowania, takim jak drukowanie bez obramowania, można drukować zdjęcia i dokumenty na całej powierzchni. Szybkość drukowania wynosi 8 stron na minutę w trybie czarno-białym i 4 w kolorze. W trybie kopiowania prędkość wynosi 3 kopie na minutę. Rozdzielczość skanera to 600 x 1200 z 16-bitowym kolorem. Oferta sklepu: drukuj24.pl/drukarka/canon-pixma-ts705.html

Wkłady do drukarek FINE to prawdziwe głowice drukujące wyposażone w dysze drukujące. Jeśli jeden z dwóch wkładów jest pusty, zostanie wyświetlony odpowiedni komunikat. Ważne jest, aby drukarka była włączona a Canon pixma ts705 tusze zamienniki, pod ręką. Otwórz przednią pokrywę drukarki, przesuwając karetkę głowicy drukującej do pozycji wymiany. Nigdy nie zatrzymuj go ręcznie, w przeciwnym razie technologia może zostać uszkodzona.

Aby wyjąć pusty wkład atramentowy, należy nacisnąć obudowę. Następnie wsuń wkład do gniazda. Wciśnij kciukiem, aż wkład zatrzaśnie się na swoim miejscu. Następnie możesz zamknąć drukarkę i kontynuować drukowanie.

Okresowo musisz wymieniać wkłady atramentowe w urządzeniu Canon pixma TS3150. W sklepach internetowych znajdziesz oryginalne wkłady do drukarek, jak również kompatybilne wersje w rozsądnych cenach. Osiągają one doskonałe nasycenie kolorów i zapewniają optymalną jakość druku. Nie musisz więc już dłużej zastanowaić się na zakupem canon ts705 tusze.